Never Happen *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Never Happen *

Never Happened in Twilight saga.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Taynos room

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 3:13 pm

Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 3:14 pm

atėjo,persirengė ir įšėjo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 5:57 pm

atėjo,atsisėdo,pasiėmė tel ir rašo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 6:15 pm

pagalvojo apie Demetri,nuspurtė
-reikia tik eiti po dušu,-nusipurtė,atda nuėjo po dušu,nusprausė,apsirengė,atsisėdo ant lovos
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 7:46 pm

((YEah kačiuk dabar man nebus gerai, labai kerštingas daiktas esi xDD Galvojau kad biški palauksi...))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 11:06 am

atsistojo,nuėjo prie spintos,atidarė duris ir galvoja ką čia apsirengusi
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 5:42 pm

neradusi nieko įšėjo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimePen. 01 01, 2010 6:58 pm

*Įėjo su T. ant rankų su koja tyliai atidarė duris ir įėjo, pastatė T. ant žemės ir biški atsitraukė, žiūri į jos akis ir gundo ją *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimePen. 01 01, 2010 6:59 pm

-ak mano zuikis gundytojas,-nusijuokė ir aistringai pabučiavo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimePen. 01 01, 2010 7:02 pm

-Mano kačiukas-šypt "kodėl aš toks geras jai, niekad toks nebūnu"-pats kovoja su savim mintyse ir bučiuoja ją šiek tiek stipriau (neatsipalaiidavęs)nei paprastai
(Cya)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimePen. 01 01, 2010 7:19 pm

apkabina jį ir bučiuoja
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 12:43 pm

atsitraukė nuo jo ir pagalvojo" ir kodėl aš taip darau juk jis turi merginą" ir atsiduso
-Gal ienam kur nor pasivaikščioti,-pasakė lig tarp jų nieko nebuvo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 1:01 pm

-GErai- vis dar galvodamas atsakė
-Pasiimk paltą-žiūrėdamas į grindis jai patarė
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeŠt. 01 02, 2010 5:39 pm

*Greičiau už ją iš spintos išėmė paltą ir aprengė ją tada apvyniojo gigantišką šaliką aplink kaklą ir prisitraukė prie savęs pabučiavo jos nosytę ir nusijuokė*
-Dabar nesušalsi-dar kartą pabučiavo nosytę
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 6:48 pm

-na tikrai aš tikrai nesušalsiu,-nusijuokė ir pabučiavo
-tai kur einam pasivaikščioti?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 8:55 pm

-NA jugi čia tavo valdos-šypt pasiėmęs ją už rankos išėjo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Taynos room Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Taynos room   Taynos room Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Taynos room
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Carmen room.
» Kate's room.
» Rosalie ir Emmetto room
» Alisės ir Jazz room

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Never Happen * :: Denalių namas-
Pereiti į: